Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

574 844 544

Produkcja i montaż mebli

Naszą ofertę opieramy o system od projektu, poprzez produkcję, dostawę, aż do finalnego montażu w Państwa domu lub biurze, jednakże jeśli posiadacie już Państwo projekt mebli wykonany np. w zewnętrznym biurze projektowym i potrzebujecie jedynie zlecić ich produkcję, a następnie montaż, zapraszamy do składania zapytań, wykonujemy meble również wg projektów dostarczonych nam przez naszych klientów.

Projekty mebli wykonujemy w oparciu o pomiar wykonany u klienta, który możliwy jest dzięki naszej elastyczności w zakresie ustalenia terminu i godziny spotkania, dostosowanych do Państwa rytmu dnia lub godzin pracy, na miejscu ustalamy wszelkie szczegóły związane z Państwa wizją i potrzebami. Podczas spotkania przedstawiamy Państwu różnego rodzaju wzorniki, na podstawie których możemy ustalić wstępny wygląd finalnego produktu. Po wykonaniu pomiaru opracowujemy indywidualny projekt oraz fotorealistyczną wizualizację finalnego produktu, który następnie przedstawiamy Państwu do ostatecznej akceptacji. Podczas ostatniego spotkania uzgadniamy systemy, które zostaną zastosowane w Państwa meblach, a także ewentualne dodatkowe wyposażenie, które zostanie w nich zamontowane.

Nasza oferta produkcji oraz montażu w oparciu o indywidualne projekty obejmuje:

  • meble kuchenne
  • meble łazienkowe
  • szafy
  • szafy wnękowe
  • szafy z drzwiami przesuwnymi
  • garderoby

Już wkrótce w naszej ofercie znajdą się produkty gotowe, przygotowane do samodzielnego montażu, wykonane wg naszych projektów, a będą to szafki, komody, szafki RTV, półki i inne.

Pomiaru i montażu naszych produktów dokonujemy w promieniu 200km od Puław. Istnieje też możliwość zamówienia u nas gotowych produktów, wg Państwa projektu do samodzielnego montażu, wtedy to, elementy wysyłamy kurierem lub innym rodzajem transportu na teren całego kraju.

biuro@bb-twojemeble.pl

574 844 544