Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

574 844 544

Firma B&B Twoje meble to młoda, ale dynamicznie rozwijająca się firma, powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby i wymagania rynku oraz z pasji i zamiłowania do kreowania mebli, które w najdrobniejszych szczegółach spełniają wymagania klienta. Wsłuchujemy się w wymagania naszych klientów umożliwiając im aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia i na tej podstawie przygotowujemy im projekt mebli, które potem trafia na produkcję, a następnie prosto do domów naszych klientów.

Projektujemy i produkujemy nie tylko meble kuchenne, ale również łazienkowe, szafy i garderoby, a także meble codziennego użytku, typu szafki, komody itp.

Zapewniamy bardzo estetyczne i dokładne wykonanie naszych produktów z wykorzystaniem nowych technologii, materiałów i akcesoriów wykończeniowych. W zakresie realizacji zapewniamy oprócz samej produkcji mebli także ich dowóz, wniesienie oraz montaż.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub chęcią zadania nam dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

biuro@bb-twojemeble.pl

574 844 544